25 – 26 Kasım TASARIM ZİRVESİ

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) öncülüğünde gerçekleştirilecek Tasarım Zirvesi 25-26 Kasım tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Bursada yapılacaktır.

 

Konuları ve konuklarıyla dopdolu bir içeriğe sahip olan, tasarıma dair her şeyin iki gün boyunca konuşulacağı Tasarım Zirvesi akademisyenleri, sanayicileri, girişimcileri ve profesyonelleri aynı platformda buluşturacak. Kent mimarisinden endüstriye, tekstilden mobilyaya kadar yaşamın her alanında etkisini hissettiğimiz tasarımın gücünü alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar zirvede ele alacaklar. Sempozyum, panel ve atölye çalışmalarının yanı sıra tasarım holü, Tekstil Tasarımı ve Teknoloji Sergisi ile Yedi Bölge Anadolu Moda Sergisi de Tasarım Zirvesi’nde iki gün boyunca ziyaret edilebilecek.

 

Program ve kayıt olmak için: http://www.tasarimzirvesi.net/tr/ Giriş ve etkinliklerimiz ücretsiz. Kontenjan ile sınırlı atölye ve seminerlere kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

 

25 Kasım ve 26 Kasım tarihlerinde günü birlik ulaşımı sağlamak için İstanbuldan iki noktadan ve dönüş için etkinlik mekanı önünden otobüsler kalkacaklardır. (ücretsizdir)

 

Kadıköy Evlendirme Dairesi: 08:30

Atatürk Kültür Merkezi: 08:30

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi: 17:00

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow